O firmie

„Orange House Nieruchomości” to młoda i prężnie rozwijająca się firma oferująca usługi w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości w Warszawie i okolicach. W naszej ofercie znajdują się oferty nieruchomości z rynku wtórnego, jak i z rynku pierwotnego.

Głównym założeniem firmy jest indywidualne podejście do klienta , a wynagrodzenie za wykonaną pracę ustalamy wspólnie z Państwem.

Oferujemy pełną obsługę i doradztwo przy kupnie lub sprzedaży nieruchomości. Duży nacisk kładziemy na reklamę i promowanie ofert w Internecie co ułatwia sprawne sfinalizowanie transakcji.

Naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę przy sprzedaży lub nabyciu nieruchomości , pomagamy w negocjacjach, a także oferujemy współprace z doświadczonym doradcą kredytowym przy uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi biurami nieruchomości.

Biuro posiada Licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami o numerze 22058 oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Notatnik